Netwave

Продукти вендорів та наш досвід

для вирішення завдань вашого бізнесу

детальніше

командний досвід

alt text

Наша команда пишається досвідом роботи з технологічними продуктами провідних виробників. Ми вміємо поєднувати ці рішення між собою, інтегрувати у вже існуючі інфраструктури та будувати на їх базі нові системи.

За нашими плечима понад 400 реалізованих проєктів та десятки клієнтів, серед яких лідери своїх сегментів ринку. Вони використовують впроваджене обладнання та технології для реалізації найрізноманітніших бізнес-завдань.

Саме цей досвід дозволяє нам з впевненністю пропонувати складні інфраструктурні рішення з використанням всього потенціалу ІТ-продуктів для досягнення максимальної ефективності та оптимізації витрат.

наші рішення

alt text

Послуги

Робота з досвідченою інженерною командою дозволяє визначити реальні завдання і потреби вашого бізнесу та вирішити їх найбільш ефективним шляхом. Ми пропонуємо не лише послуги з планування та інтеграції інфраструктурних рішень, які допоможуть автоматизувати частину бізнес-процесів, а можливість реалізувати комплексну цифрову трансформацію компанії. 

Детальніше
alt text

Продукти

Ми працюємо майже з усіма продуктами спеціалізованих мережевих вендорів. Але також ми постійно відстежуємо актуальні тренди розвитку технологій та пріоритети наших партнерів і прагнемо розвивати найцікавіші рішення, які допомагають керувати IT-системами та надають нові можливості вашій команді з розвитку та підтримки інфраструктури.

Детальніше

що ми реалізували?

Погляньте на результати впровадженних нашою командою вендорських рішень та наданих послуг

Netwave