Netwave

Bring Your Own Device (BYOD)

Ваші пристрої рухаються разом з вами,
а не залишаються позаду

детальніше

про напрямок

про напрямок

Оскільки ІТ-відділи намагаються не відставати від стрімких технологічних змін, працівники все частіше використовують власні пристрої для доступу до корпоративних даних. Це частина зростаючої тенденції під назвою Bring Your Own Device (BYOD), в рамках якої співробітники компанії працюють на вибраному пристрої – отримують доступ до корпоративної електронної пошти, переглядають текстові документи та багато іншого.

Така стратегія підвищує лояльність працівників та їх продуктивність, зменшуючи витрати на техніку. Але BYOD має і протилежну сторону. Без повного розуміння та адекватного врегулювання, сторонні пристрої можуть загрожувати ІТ-безпеці і чутливим бізнес-системам компанії.

Вирішує завдання

Гнучкість працівників

Надайте працівникам можливість працювати та співпрацювати так, як їм подобається, з повною свободою користуватися будь-яким ПК, ноутбуком чи мобільним пристроєм.

Захист та контроль корпоративної інформації

Актуальні продукти для забезпечення BYOD враховують ризики та пропонують надійний інтегрований захист кінцевих пристроїв, навіть якщо вони не належать до корпоративної мережі. Контролюйте ділову інформацію від втрати та крадіжки, вирішуючи питання щодо конфіденційності, дотримання вимог та управління ризиками.

Спрощене управління

Сучасні комплекси управління мережею дозволяють централізовано управляти даними, програмами та пристроями на будь-якій платформі, яку обрали люди, включаючи пристрої на базі iOS, Android, Windows та Chrome.

Зниження витрат

Надаючи працівникам можливість використовувати особисті пристрої, ви значно знижуєте витрати на нове обладнання, його технічну підтримку та заміну.

наш підхід

Аудит комунікаційної мережі замовника

Для успішного впровадження рішення потрібно правильно розуміти конкретні потреби та цілі замовника. Важливий етап роботи спеціалістів Netwave – це комплексне дослідження приміщень, де буде використовуватися обладнання, та уточнення кількості користувачів, типів їх пристроїв тощо.

Вибір оптимального рішення

При виборі рішення потрібно враховувати не тільки специфіку наявних потреб замовника, але й плани бізнесу по розвитку. Важливо заздалегідь підібрати продукти, які дозволять у майбутньому розширити систему комунікацій при мінімальних затратах.

Складання детальної проєктної документації на кожному етапі проєкту

Під час роботи над проєктом наші фахівці готують обов’язковий перелік попередньої документації, що включає специфікацію програмного забезпечення, загальну функціональну схему та пояснювальну записку з детальним описом принципів роботи мережі. Після впровадження рішення обов’язковий комплект доповнюється важливими експлуатаційними документами, зокрема, детальними функціональними та структурними схемами.

варіанти задіяних рішень

Комплексні рішення корпоративного класу для швидкого відеозв’язку та проведення конференцій

Програмно-апаратні комплекси, які включають додатки відеозв’язку для десктопних та мобільних пристроїв, а також комплект обладнання для облаштування переговорних кімнат. Рішення корпоративного типу з високим рівнем захисту для якісної комунікації на всіх рівнях – від швидких розмов з віддаленими працівниками до повноцінних засідань с партнерами.

 

Виробники: Cisco Webex.

Системи контролю та обліку мережевого доступу

Централізована система з глибокою інтеграцією в ІТ-інфраструктуру. Являється єдиною точкою впровадження та контролю всіх політик доступу на мережевому обладнанні.

 

Виробники: Cisco ISE

Програмно-конфігуровані рішення (SD-WAN, SD Access)

Програмно-конфігуровані уніфіковані середовища для автоматизації і централізації управління мережею чи окремими її функціями. Підвищують ефективність на всіх рівнях: від периметру до хмари. Дають можливість збирати дані та складати звіти.

 

Виробники та технології: Cisco Viptela, Cisco Meraki, VMware VeloCloud, Fortinet.

Віртуалізація додатків (AV)

Відокремлення додатків від операційної системи персонального комп’ютера для подальшого виконання на віртуальних машинах, термінальних серверах або інших ПК без звичної процедури установки програми в ОС. Дозволяє зменшити конфлікти між додатками та централізовано керувати процесом їх використання.

 

Виробники та технології: Microsoft App-V, Citrix XenApp, VMware ThinApp

Інфраструктура віртуальних робочих столів (VDI)

Рішення, яке дозволяє запустити ОС користувача всередині віртуальної машини на сервері у ЦОД і працювати з нею віддалено з будь-якого пристрою.

 

Виробники та технології: Citrix XenDesktop, VMware View, Microsoft VDI, Quest vWorkspace

Системи виявлення загроз на рівні кінцевих пристроїв (EDR)

Рішення для моніторингу активності користувачів на рівні ендпоїнт та пропорційної відповіді у разі виявлення аномальної активності чи прямої загрози. Можуть самостійно ізолювати підозрілий ендпоїнт пристрій та сповіщати команду мережевої безпеки про подію.

 

Виробники та продукти: McAfee, ESET, Defender, Carbon black, Panda.

Системи захисту баз даних (DB Security)

Набори програмних та апаратних інструментів для встановлення та підтримки цілісності, доступності і конфіденційності баз даних.

 

Виробники та продукти: IBM, Imperva, TrustWave.

Системи моніторингу продуктивності додатків (APM)

Програмні засоби APM фіксують дані про ефективність додатків, поведінку користувачів, дані про безпеку та іншу інформацію. Дозволяють не тільки збирати дані для підвищення безпеки мережі, але й оптимізувати користувацький досвід та перевірити функціональність програми додатків.

 

Виробники та продукти: AppDynamics, Dynatrace.

Netwave