Netwave

Контекстний захист поштового
та веб-трафіку

Забезпечення стабільності роботи мережі

детальніше

про напрямок

alt text

Вебтрафік залишається серйозним джерелом загрози інформаційній безпеці компаній. Інтерактивні ресурси, додатки, соціальні мережі, блоги, а також активне листування і безліч інших джерел контенту несуть потенційну небезпеку корпоративній мережі. До того ж все ще існує людський фактор: співробітники не навмисне відвідують заражені сайти та переходять за посиланнями у фішингових листах. Такі помилки можуть виявитися критичними для бізнесу. Сучасні системи контекстного захисту завчасно виявляють загрози та запобігають небажаним наслідкам.

вирішує завдання

Визначення вразливих місць мережі

Комплекси контекстного захисту дозволяють безперервно відстежувати та аналізувати поведінку усього вхідного вебтрафіку. Такий підхід дозволяє точно визначити, де, коли та яким саме способом у мережу потрапило шкідливе програмне забезпечення. В тому числі і ретроспективно: коли ПО починає вести себе загрозливо лише через деякий час.

Запобігання небезпечним діям користувачів

Системи фільтрації поштового та вебтрафіку постійно оновлюють свої бази даних відповідно до міжнародних, що дозволяє завчасно попередити можливе проникнення у мережу шкідливого ПО. Також подібні системи мають гнучкі налаштування обмежень дій користувачів та файлів і додатків.

Централізований моніторинг всієї активності користувачів кінцевих пристроїв

Системи автоматичного відстеження аномальної поведінки користувачів кінцевих пристроїв значно скорочують час та затрати ресурсів на виявлення безпекових подій.
 

наш підхід

Побудова мережевої безпеки з урахуванням специфіки інформаційних потоків замовника

Для забезпечення належного рівня захисту корпоративних мереж та сервісів найважливішим питанням є проєктування рішення під конкретні потреби замовника, підбір та впровадження обладнання відповідного типу, яке найбільш ефективно виконає поставлені задачі.

Надійне функціонування та відмовостійкість систем безпеки

Для забезпечення надійності та відмовостійкості систем захисту фахівці Netwave наголошують на необхідності резервування окремих компонентів. Доступ до інтерфейсів керування повинен бути обмежений, контрольований та проводитися з використанням безпечних протоколів.

Повний перелік документації для запровадженого рішення

Будь-які мережеві системи потребують супровідної документації, адже без повного розуміння існуючих інформаційних потоків, політик доступу та механізмів захисту важко забезпечити належний рівень безпеки і контролю ресурсів. Команда Netwave завжди ретельно документує і описує впроваджені рішення.

варіанти задіяних рішень

Системи виявлення загроз на рівні кінцевих пристроїв (EDR)

Рішення для моніторингу активності користувачів на рівні ендпоїнт та для пропорційної відповіді у разі виявлення аномальної активності чи прямої загрози. Можуть самостійно ізолювати підозрілий кінцевий пристрій та сповіщати команду мережевої безпеки про подію.

Виробники та продукти: McAfee, ESET, Defender, Carbon black, Panda.

Система просунутого захисту від шкідливих програм (AMP)

Уніфіковані програмно-апаратні рішення для всебічного моніторингу та аналізу вхідного поштового та вебтрафіку. Дозволяють обробляти значні масиви даних та швидко відстежувати шкідливе програмне забезпечення з визначенням точки й часу його потрапляння у мережу.

Виробники та продукти: Cisco

наші послуги та сервісні продукти

  • Оптимізація витрат на підтримку інформаційної безпеки

    Детальніше
Netwave