Netwave

Контроль та управління адміністративним доступом

Централізоване управління адміністративним доступом для підвищення безпеки та зниження витрат

детальніше

про напрямок

alt text

Сучасний бізнес все частіше стикається з потребою передачі деяких адміністративних функцій на аутсорсинг стороннім компаніям. У зв’язку з цим виникають серйозні ризики, нехтування якими може коштувати бізнесу значних фінансових та репутаційних втрат. Для закриття цієї вразливості існує ціла низка технічних рішень з моніторингу та управління адміністративним доступом.

вирішує завдання

Збільшення ефективності роботи співробітників з привілейованим доступом.

Системи контролю доступу пропонують набір інструментів для моніторингу та аналізу діяльності користувачів з привілейованим доступом. Програмне забезпечення таких комплексів передбачає шаблонізовані сценарії роботи та можливість керування сесіями. Системність дозволяє оптимізувати роботу адміністраторів та значно підвищити їх ефективність.

Запобігання витокам конфіденційних даних

Комплексний контроль доступу з детальними логами всіх сесій, а також інструменти централізованого управління аккаунтами користувачів з адміністративним доступом забезпечують швидкість реагування на зловмисні дії.

Скорочення витрат на нелояльний персонал

Всебічний контроль доступу та моніторинг всіх дій і команд через аккаунти з підвищеними привілеями дають можливість виявити співробітників та віддалених працівників, які використовують ресурс компанії не за призначенням. Подальша оптимізація та перерозподіл ролей і зон відповідальності можуть значно зекономити фінансові витрати на персонал.

наш підхід

Врахування специфіки інфраструктури замовника

Для забезпечення належного рівня контролю доступу та захисту корпоративних даних рішення проєктується під конкретні потреби замовника. Розуміючи бізнес-процеси організації як екосистему інформаційних потоків, ми підбираємо і впроваджуємо програмне забезпечення та устаткування, що найбільш ефективно виконуватимуть поставлені завдання.

Забезпечення надійності та відмовостійкості

Системи безпеки повинні працювати надійно і безвідмовно, тому що в певних випадках забезпечують доступ до ресурсів. Належну увагу слід приділяти відповідній інженерній та мережевій інфраструктурі і резервуванню компонентів систем безпеки.

Повний перелік документації для запровадженого рішення

Будь-які мережеві системи потребують супровідної документації, адже без повного розуміння існуючих інформаційних потоків, політик доступу та механізмів захисту важко забезпечити належний рівень безпеки і контролю ресурсів. Команда Netwave завжди ретельно документує і описує впроваджені рішення.

варіанти задіяних рішень

Системи контролю облікових записів (SAPM)

Рішення для управління паролями співробітників і здійснення контролю доступу до загальних облікових записів (SAPM).

Виробники: Dell, IBM, NetIQ, Centrify

Системи управління сесіями привілейованих користувачів (PSM)

Рішення для управління сесіями доступу до систем компанії з використанням єдиної точки входу (Single Sign-On). Дозволяють здійснювати моніторинг, записувати і зберігати інформацію про дії користувачів в рамках привілейованої сесії.

Виробники: Dell, IBM, NetIQ, Centrify

Системи фільтрації та аналізу команд адміністраторів (SPM)

Інструменти для фільтрації та аналізу всіх команд, які виконуються через аккаунти користувачів з привілейованим доступом.

Виробники: Dell, IBM, NetIQ, Centrify

Системи контролю облікових записів додатків та сервісів (AAPM)

Рішення для здійснення контролю вбудованих чи службових облікових записів різних додатків та сервісів, які використовуються ними для виконання своїх функцій (AAPM).

Виробники: Dell, IBM, NetIQ, Centrify

наші послуги та сервісні продукти

  • Оптимізація витрат на підтримку інформаційної безпеки

    Детальніше

Чому системи контролю та управління доступом такі важливі?

Сьогодні компанії у всьому світі стикаються з безперервним зростанням кількості кінцевих пристроїв, які працюють у їхніх мережах. Саме тому важливо мати системи контролю та управління доступом до мережі (Network Access Control – NAC). Вони зміцнюють інфраструктуру інформаційної безпеки компаній.

Інструменти NAC є проактивними та призначені для запобігання несанкціонованому доступу до того, як це станеться. Вони захищають периметр мережі організації, включаючи фізичну інфраструктуру, пристрої, програмне забезпечення, програми та хмарні ресурси.

Які загальні сценарії використання систем контролю і управління доступом до мережі?

Існує безліч варіантів використання NAC:

  • BYOD (Bring your own device): захищає від вразливостей, що виникають, коли співробітники використовують власні пристрої або пристрої компанії з віддалених місць.
  • Доступ до мережі для осіб, які не є співробітниками (партнерами): NAC із VPN дозволяє зовнішнім користувачам отримувати доступ до корпоративної мережі (або певних її частин) через безпечний портал самообслуговування.
  • Інтернет речей (IoT): запобігає використанню кіберзлочинцями пристроїв Інтернету речей, підключених до корпоративної мережі.
  • Реагування на інциденти: виявляє скомпрометовані пристрої та автоматично відключає доступ, щоб запобігти розповсюдженню атаки по мережі.
  • Інструменти систем контролю і управління доступом також корисні для забезпечення захисту у промислових мережах: медичні пристрої та системи охорони здоров'я.
Netwave