Netwave

Віртуалізація робочих місць (VDI)

Централізація контролю та керування даними користувачів

детальніше

про напрямок

alt text

Інфраструктура VDI - це технологія централізованого надання користувачам робочого оточення (або робочого столу). VDI передбачає запуск робочих станцій (ОС, додатки, дані) у віртуальному середовищі на базі єдиного дата центру та доставку кінцевому користувачеві графічного інтерфейсу засобами служби терміналів і відповідних протоколів.

вирішує завдання

VDI вирішує завдання централізації керування та контроля за робочими місцями та даними користувачів.

1

Забезпечення доступу до робочих місць з будь-якої точки світу

2

Потреба в централізованому комплексному управлінні десятками робочих місць, єдиними політиками, налаштуваннями інтерфейсів, програмним забезпеченням ПК.

3

Скорочення часу на створення нового робочого місця до декількох хвилин, підвищення гнучкості налаштування ПК, висока швидкість розгортання і зміни робочих місць будь-якої конфігурації - як наслідок, зниження витрат на адміністрування робочих місць і скорочення кількості обслуговуючого персоналу.

4

Вся інформація компанії надійно захищена, ізольована і знаходиться на професійних серверних платформах - повна консолідація корпоративних даних.

5

Дана технологія за рахунок функціоналу централізації та уніфікації ІТ оптимально підходить для структур з безліччю філій і магазинів, банківських, освітніх, виробничих, торгових сфер діяльності

VDI вирішує завдання централізації керування та контроля за робочими місцями та даними користувачів.

наш підхід

Планування

Допоможемо вам сформувати технічне завдання з оптимальним набором вимог до інфраструктури

Проектування

На етапі розробки архітектури рішення ми обстежуємо, а також  проводимо класифікацію робочих місць та переліку додатків та сервісів. А далі формуємо вимоги до апаратної та програмної платформи – ліцензування.

Впровадження

Розгорнемо інфраструктуру та всі необхідні компоненти. Протестуємо її роботу та функціональність віртуальних робочих місць з додатками та периферійним обладнанням.

Міграція

Сплануємо процес проведення міграції робочих місць та здійснимо перехід.

Експлуатація та технічна підтримка

Промоніторимо роботу віртуальних робочих місць та інфраструктури в цілому. Внесемо необхідні зміни в інфраструктуру (оновлення, додання компонент та т.і.). Та вирішимо технічні проблеми, які можуть з’явитися в ході експлуатації.

наші послуги та сервісні продукти

  • Розробка архітектури та проєктування IT-інфраструктури

    Детальніше
Netwave