Netwave

Захист від шкідливого програмного забезпечення

Рішення для всебічного захисту мережі від проникнень та витоку даних

детальніше

про напрямок

alt text

Зловмисники постійно вдосконалюють способи проникнення в корпоративні мережі. Будь-який її сегмент може нести небезпеку для компанії. Одним за найпоширеніших способів отримання доступу до внутрішніх сервісів та ресурсів залишається шкідливе програмне забезпечення, яке розповсюджується безліччю способів. Важливо використовувати комплексний захист від шкідливого ПЗ, щоб запобігти витоку важливої інформації та проникненню у корпоративну мережу.

вирішує завдання

Захист від вторгнень у корпоративну мережу

Корпоративні мережі щоденно опрацьовують велику кількість вхідного трафіку, що дає можливість зловмисниками непомітно використовувати хробаків, троянів, підключати корпоративні ресурси до ботнет тощо. Спеціалізовані апаратно-програмні комплекси допомагають швидко ідентифікувати та ізолювати шкідливі програми.

Попередження витоку даних та репутаційних і фінансових збитків

Програми-шпигуни широко використовуються зловмисниками для збору конфіденційної клієнтської інформації та корпоративних даних, що може призвести до втрати конкурентних переваг та зупинки бізнесу. Комплексний захист від шкідливого ПЗ дозволить запобігти подібним наслідкам.

Підтримка працездатності мережі і доступності внутрішніх та клієнтських сервісів

Шкідливе програмне забезпечення може використовуватися не тільки для отримання доступу та збору даних, але й для нанесення прямої шкоди фізичним ресурсам мережі та виводу їх з ладу. Підтримка працездатності додатків та сервісів повинна бути одним з пріоритетних безпекових напрямків.

наш підхід

Побудова мережевої безпеки з урахуванням специфіки інформаційних потоків замовника

Для забезпечення належного рівня захисту корпоративних мереж та сервісів найважливішим питанням є проєктування рішення під конкретні потреби замовника, підбір та впровадження обладнання відповідного типу, яке найбільш ефективно виконає поставлені задачі.

Надійне функціонування та відмовостійкість систем безпеки

Для забезпечення надійності та відмовостійкості систем захисту фахівці Netwave наголошують на необхідності резервування окремих компонентів. Доступ до інтерфейсів керування повинен бути обмежений, контрольований та проводитися з використанням безпечних протоколів.

Централізовані системи управління мережевим захистом

Ефективна робота з декількома системами мережевої безпеки вимагає використання спеціалізованих програм централізованого управління. Такі комплекси забезпечують значно вищий рівень керованості ніж при управлінні кожною системою окремо в ручному режимі та полегшує збір даних для складання звітів.

Повний перелік документації для запровадженого рішення

Будь-які мережеві системи потребують супровідної документації, адже без повного розуміння існуючих інформаційних потоків, політик доступу та механізмів захисту важко забезпечити належний рівень безпеки і контролю ресурсів. Команда Netwave завжди ретельно документує і описує впроваджені рішення.

варіанти задіяних рішень

Системи оцінки вразливостей (VA)

Автоматизовані рішення для безперервного моніторингу мережі та оцінки вразливостей. Дають повне уявлення про динамікою змін в мережі і допомагають виявляти нові вразливі місця.

Виробники та продукти: Tenable, GFI.

Системи аналітики поведінки користувачів (UEBA)

Рішення на базі машинного навчання для виявлення безпекових аномалій. Використовують розширені способи аналізу всіх типів даних в мережі, а також активності користувачів для виявлення типових і нетипових сценаріїв поведінки.

Виробники та продукти: Microsoft, Exabeam.

Системи виявлення загроз на рівні кінцевих пристроїв (EDR)

Рішення для моніторингу активності користувачів на рівні ендпоїнт та пропорційної відповіді у разі виявлення аномальної активності чи прямої загрози. Можуть самостійно ізолювати підозрілий ендпоїнт пристрій та сповіщати команду мережевої безпеки про подію.

Виробники та продукти: McAfee, ESET, Defender, Carbon black, Panda.

Системи управління оновленнями коду (PM)

Рішення, які дозволяють тестувати і встановлювати оновлення коду сервісів та додатків, а також відстежувати їх актуальність і відповідність вимогам мережевої безпеки. Зручні інструменти для менеджменту патчів.

Виробники та продукти: GFI, Panda.

наші послуги та сервісні продукти

  • Оптимізація витрат на підтримку інформаційної безпеки

    Детальніше

Чому потрібний захист від шкідливих програм?

Класичні системи захисту від шкідливих програм втратили ефективність. До цього призвело збільшення кількості спрямованих атак із запровадженням складних наборів тактик, а також скорочення часу підготовки їх. Незалежне опитування хакерів з червоних команд (Red Team) показало, що професійні зломщики взагалі не вважають антивіруси та міжмережеві екрани перешкодою.

Це кардинально змінює підхід захисту від шкідливих програм. Сучасна система захисту повинна розуміти, що відбувається на кінцевому пристрої та постійно відстежувати різні змінні. Аналіз у реальному часі дозволяє надати інформацію про потенційну підозрілу активність ще до того, як завдано шкоди.

Як має працювати захист від шкідливих програм?

Зловмисники постійно змінюють способи проникнення у мережу, щоб уникати виявлення фахівцями. Саме тому ефективний захист від шкідливих програм має містити кілька методів їх виявлення. Зокрема, до них відноситься виявлення відомих вірусів, а також підозрілі поведінки за допомогою перевірки шкідливого коду або запуску в захищеному режимі. З іншого боку, методами виявлення є використання системи репутації/довіри, яка містить інформацію про загрози в реальному середовищі.

Netwave