Netwave

Netwave завжди на зв’язку

зв’язатись

департаменти

Департамент партнерских відносин
Віктор Приходько
Віктор Приходько
Керівник департаменту партнерських відносин
Відповідає за розвиток взаємодії з Партнерами (Клієнти, Вендори, Дистрибутори, Підрядники, Еко-партнери). Забезпечує високий рівень задоволеності Партнерів від роботи з Компанією. Допомагає y розвитку крос-функціональних процесів компанії в маркетингу, продажах, розвиток бізнесу та впровадженні рішень через модель customer experience & customer success.
Департамент технічного забезпечення
Юрій Павлов
Юрій Павлов
Керівник департаменту технічного забезпечення
Розвиток взаємодії з Клієнтами через надання професійних сервісів технічної підтримки та консалтингу в області IT систем та інфраструктури, що функціонують для забезпечення неперервності бізнес сервісів Клієнтів. Виконує управління проєктами технічної підтримки, розвиває компетенції експертів та покращує процеси надання сервісів.
Фінансовий департамент
 Володимир Горпинчук
Володимир Горпинчук
Фінансовий директор
Виконує функцію планування та управління діяльності компанії через фінансові показники в тісній взаємодії з іншими департаментами для задоволення потреб Клієнтів.
Департамент продажу
Олександр Майстренко
Олександр Майстренко
Керівник департаменту продажу
Займається роботою з розвитку співпраці з Клієнтами. Забезпечує покращення рівня задоволоності клієнтів від роботи з нами та вдосконалює процеси продажів для найкращого донесення цінності нашим Клієнтам.
Департамент розвитку бізнесу
Олександр Суворов
Олександр Суворов
Керівник департаменту з розвитку бізнесу
Виконує функцію управління портфелем продуктів, технологій та сервісів компанії. Підтримує продажі комплексних рішень Клієнтам та забезпечує плани подальшого технологічного розвитку та навчання.
Департамент впровадження
Олександр Хлєбніков
Олександр Хлєбніков
Керівник департаменту впровадження
Реалізує функцію впровадження технологій та рішень для досягнення бізнес завдань Клієнтів, а також забезпечує експертний консалтинг з інтеграції, експлуатації та розвитку IT систем.
Департамент управління проектами
Костянтин Cуходольський
Костянтин Cуходольський
Керівник департаменту управління проектами
Відповідає за управління якістю впровадження портфеля проектів відповідно до цілей та принципів компанії. Працює над вдосконаленням системи проектного управління компанії з метою забезпечення високого рівня задоволення потреб клієнтів.
НR департамент
Олена Некрасова
Олена Некрасова
Керівник HR департаменту
Відповідає за залучення, утримання та розвиток компетенцій у компанії. Забезпечує підтримку та вдосконалення внутрішніх систем управління талантами, включаючи, навчання і менторство. Підтримує розвиток культури Компанії та бренд роботодавця.
Європейський офіс, BDM in EU.
Ірина Саміляк
Ірина Саміляк
Директор європейського офісу
Департамент займається просуванням та популяризацією продуктів, сервісів на європейському ринку.

контакти

Адреса

04112, Україна, Київ
вул. Авіаконструктора І.Сікорського, 8
БЦ "Флора Парк", оф. 30

Телефон
Месенджери
    Netwave