Netwave

Netwave Demo Center

Організація тестування рішень
та запуск пілотних проєктів

детальніше

актуальність послуги

alt text

При виборі інфраструктурних рішень, особливо таких що потребують великих інвестицій як на придбання , так і в процес впровадження, дуже важливим є чітке розуміння своїх потреб, та впевненість в тому що обране рішення їх задовольняє.

Саме в таких випадках на допомогу прийде демо-центр Netwave, який дозволяє нам не лише тестувати рішення для власних потреб і підвищення кваліфікацію команди, але й створювати демонстраційні стенди для клієнтів та партнерів, візуалізуючи і надаючи тестовий доступ до обраного рішення. З можливістю власноруч переконатись в тому що система задовольняє ваші потреби!

можливості лабораторії

Demo
Демонстрація software-defined рішень в напрямках Computing, Network, Information Security. Демонстрація функціональності ПЗ та обладнання, яке входить до складу лабораторії.
Інструмент проєктування
Перевірка концепції рішення та правильності вибору базових технологій та архітектур. Моделювання та прототипування технічних рішень.
Простір для R&D проєктів
Пошук рішення специфічних проблем. Розробка максимально адаптованих та оптимізованих рішень на замовлення, розробка методики та інструментів їх подальшого тиражування у вашій інфраструктурі.
Pilot-cloud
Можливість оренди як “сирих” ресурсів, так і готових програмних ландшафтів з метою проведення тестування бізнес-додатків. Програмно-апаратна база для R&D проектів.

компоненти демо-центру

Гіперконвергентна інфраструктура побудована на серверному обладнанні Dell/EMC з використанням технологій VMware Cloud Foundation (vSphere, vSAN, NSX-T, vRealize Operations, vRealize Automation, vRealize Network Insight)

Мережева інфраструктура, побудована з використанням Cisco ACI

Гібридна система збереження даних HPE Nimble

All-Flash система збереження даних NetApp A300

Об’єктне сховище (Hardware Appliance) NetApp StorageGRID

можливості

В даний момент ми можемо запропонувати наступні типи рішень в напрямку Computing:

VMware Cloud Foundation

Демонстрація продуктів, які входять у склад VMware Cloud Foundation (vSphere, vSAN, NSX-T, vRealize Operations, vRealize Automation, vRealize Network Insight) та рішення в цілому

Резервне копіювання

Рішення резервного копіювання та відновлення даних від різних виробників (Commvault, Dell/EMC Networker, Veeam, DataProtector)

Software Defined Storage

NetApp ONTAP Select, Dell/EMC Unity VSA, Commvault Hedvig Distributed Platform

Бази даних

ORACLE, MS SQL

Зберігання резервних копій

Рішення, які забезпечують зберігання резервних копій (HPE StoreOnce, Dell/EMC DataDomain), архівів (Dell/EMC Isilon), а також об’єктні СЗД (Dell/EMC Elastic Cloud Storage, NetApp StorageGRID)

Тест ІТ-рішень визначає якість обслуговування клієнтів

Комплексні рішення вимагають професійного тестування, що відповідає призначенню. Воно проводиться командою, яка розбирається в предметній галузі, знає, як можна використовувати рішення, має технічні знання та можливості. Тест ІТ-рішень повинен проводитись з використанням різних підходів для пошуку різних типів проблем.

Розумний тест ІТ-рішень для високих бізнес-показників

Високі результати залежить від якісного тестування. А воно, своєю чергою, залежить від поінформованих, уповноважених, автономних команд. Відмінні результати приходять, коли замовник та виконавець розуміють, що тест ІТ-рішень є фундаментальним фактором успіху.

В основі інтелектуального тестування лежить систематична глибока оцінка ризиків, яка потім визначає підхід усунення ризиків. Розумні тест ІТ-рішень залежить від професіоналів, які володіють високою кваліфікацією у своїй дисципліні та високим почуттям якості, підкріпленим великою часткою прагматизму. Насамперед, для цього потрібні розумні люди, які розуміються на речах і приймають обґрунтовані рішення, що ґрунтуються на доказах.

Netwave